آموزش هک برنامه و بازی اندروید

آموزش هک برنامه و بازی اندروید

5 / 3.00
[ 1 رای ]

آموزش هک برنامه و بازی اندروید

هک کردن رنامه های اندرویدی از طریق برنامه های بسیاری انجام می پذیرید. برنامه ای که در این پست قصد معرفی آن را جهت هک برنامه های اندرویدی داریم APK Editor Pro نام داره. از طریق این برنامه قدرتمند می توانید به فایل های اصلی برنامه دسترسی داشته باشید و آن ها را تغییر دهید.

APK-Editor-Pro_001

ابتدا برنامه را دانلود و نصب نمایید:

دانلود برنامه APK Editor Pro

پس از ورود به برنامه با دو گزینه برای بازکردن برنامه ای قصد ویرایش آن را دارید رو به رو می شوید، اگر فایل apk برنامه مورد نظر را در گوشی خود دارید گزینه Select an APK File را انتخاب کنید سپس برنامه مورد نظر را باز کنید.

اما اگر برنامه مورد نظر را روی گوشی خود نصب کرده اید و فایل apk آن را ندارید گزینه Select Apk from App را انتخاب کرده و برنامه را انتخاب نمایید.

پس از انتخاب برنامه با ۴ گزینه رو به رو می شوید:

۱- FUll Edit: این گزینه جهت ویرایش متن های داخلی برنامه به کار می رود مثلا می توانید از طریق این گزینه برنامه را ترجمه کنید

۲- Simple Edit: از طریق این گزینه میتوانید به فایل های اصلی برنامه دسترسی داشته باشید، به عنوان مثال می توانید تصاویر و موسیقی های برنامه را تغییر دهید.

۳- Common Edit: جهت ویرایش نام، ورژن و مشخصات برنامه .

۴- Edit Data: این گزینه نیازمند دسترسی روت می باشد. از طریق این گزینه می توانید به فایل های اصلی برنامه دسترسی پیدا کنید.دیتابیس ها و مشخصات اصلی برنامه از طریق این گزینه قابل تغییر می باشند.

دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.