دانلود بازی آخرین شانس برای زنده ماندن Last Chance to Survive 1.3 1.3

5 / 0
[ 0 رای ]
دانلود بازی آخرین شانس برای زنده ماندن Last Chance to Survive 1.3 دانلود بازی آخرین شانس برای زنده ماندن Last Chance to Survive 1.3 دانلود بازی آخرین شانس برای زنده ماندن Last Chance to Survive 1.3 دانلود بازی آخرین شانس برای زنده ماندن Last Chance to Survive 1.3 دانلود بازی آخرین شانس برای زنده ماندن Last Chance to Survive 1.3 دانلود بازی آخرین شانس برای زنده ماندن Last Chance to Survive 1.3

دانلود بازی آخرین شانس برای زنده ماندن Last Chance to Survive v1.3 اندروید

معرفی برای اولین بار در ایران

همراه با دیتا

Last Chance to Survive یک بازی جذاب فکری ساخته کمپانی Dextrit برای اندروید می باشد که دارای داستان و گیم پلی بسیار جذابی است. در این بازی شما در نقش یک زندانی می باشید که در یک سلول مرگبار زندانی شده است. یک فرصت نادر برای فرار از زندان و این سلول مرگبار برای شما فراهم می شود اکنون وظیفه شما است که به زندانی کمک کنید تا بتواند از زندان فرار کند و بر تله های بین راه غلبه کند. در طول مسیر فرار با آیتم های مختلفی رو به رو خواهید شد که برای گذشتن از آن ها باید به سرعت یک ایده طراحی کنید.

Last Chance to Survive008

ویژگی ها:

  • عبور از تله ها
  • جمع آوری آیتم های با ارزش
  • فرار از راه های مرگبار
راهنمای نصب :

ابتدا فايل نصبي را دانلود کرده و نصب نماييد و سپس ديتا را از حالت فشرده خارج کنيد، پوشه com.dextrit.lastchancetosurvive را در مسير حافظه داخلي Android/obb کپي نماييد و سپس بازي را اجرا کنيد.

دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.